Ogłoszenia 3 października 27 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 3 października 27 Niedziela zwykła

1. Jest nowy numer Dróg Miłosierdzia oraz biuletyn od Polaków z Solecznik. Zachęcamy do lektury.

2. Dzisiaj po Mszy o 12:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII.

3. Dzisiaj o 15:00 pierwsze spotkanie w ramach kursu komputerowego dla dorosłych w salce pod kościołem.

4. Jutro wspomnienie św. Franciszka z Asyżu a we wtorek św. Faustyny – sekretarki Bożego Miłosierdzia

5. Trwają nabożeństwa różańcowe. W tygodniu różaniec o 17:30. W niedziele po Mszy o 10:30. W związku z tym Msze zamawiane na 17:30 będą odprawiane o 17:00. Proszę sprawdzić w grafiku w gablocie.

6. 9 października ostatnia w tym roku pielgrzymka do Kodnia i Pratulina. Wyjazd o 8:30. Brak wolnych miejsc.

7. Trwają prace remontowe w zakrystii i przy wiacie Dziękujemy za pomoc parafianom z Obrubnik i Kozińc i zapraszamy na „wizję lokalną” do remontowanej zakrystii oraz do wiaty.

8. Dziękuje KŻR za udział w pielgrzymce. Dziękuję parafiankom z Kozińc za dekorację i wystrój kwiatowy. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do rodziny w Kozińcach.

9. Za tydzień zbiórka na fundusz papieski a 17 października zapraszamy na Dzień Papieski przygotowany przez OSP w Kozińcach i grupę nieformalną.

Niech Bóg nam wszystkim błogosławi