Ogłoszenia – 3 Niedziela Zwykła – 2020-01-26

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 3 Niedziela Zwykła – 2020-01-26

1. 28 stycznia – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
  2. 29 stycznia – Wspomnienie bł. Bolesławy Marii Lament
  3. 30 stycznia – Wspomnienie św. Jana Bosko
  4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona na zakony klauzurowe. Jest to również pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 9.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Przed kaplicą można nabyć świece – gromnice.
  6. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas w Waszych domach oraz za złożone ofiary. Na budowę kościoła zebraliśmy 152 tysiące złotych. Planowane prace w tym roku, to zamontowanie zwieńczenia wieży i zakończenie budowy dachu: położenie blachy, zamontowanie podbitek, rynien i rur spustowych oraz wykonanie instalacji odgromowej.
  7. W tym roku w naszej parafii organizujemy trzy pielgrzymki zagraniczne:
  8. 5-9 czerwca do Włoch (Rzym, Watykan, Neapol, Pompeje) koszt – 2770 zł i 65 EUR.
  9. 3-20 lipca do Ziemi Świętej (śladami Chrystusa) – koszt 3300 zł i 100 USD
  10. 5-10 października do Lourdes i Montserrat (w programie również Barcelona) – koszt 1400 zł i 400 EUR
  11. Szczegółowe informacje i zapisy na pielgrzymkę do Lourdes u ks. Proboszcza a na pielgrzymkę do Włoch i Ziemi Świętej u ks. Łukasza. Zachęcamy do udziału we wspólnym pielgrzymowaniu.