Ogłoszenia – 3 niedziela zwykła – 2019-01-27

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 3 niedziela zwykła – 2019-01-27

1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  2. 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Taca przeznaczona na zakony klauzurowe. Jest to również pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszach św. o godz. 7.00 i 16.30.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 9.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Natomiast o godz. godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. W tym dniu przypada liturgiczne wspomnienie św. Błażeja. Po Mszach św. błogosławieństwo św. Błażeja od chorób gardła.
  4. Przed kaplicą można nabyć świece – gromnice.
  5. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas w Waszych domach oraz za złożone ofiary. Na budowę kościoła zebraliśmy 143 tysiące złotych.