Ogłoszenia 3 czerwca Boże Ciało.

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 3 czerwca Boże Ciało.

1. Zapraszamy na procesje w Oktawie Bożego Ciała – w dni powszednie na Mszy o 18:00 a w niedzielę po Mszy o 10:30. Zapraszamy do udziału służbę liturgiczną, biała procesję, dzieci i młodzież.
  2. Jutro I piątek miesiąca. Msze o 7:00 i 18:00.
  3. I sobota. Różaniec KŻR o 17:30.
  4. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu uroczystości: sprzątali, układali kwiaty, budowali ołtarze. Niech Bóg wynagrodzi Wasz trud i błogosławi.
  5. Dziękuje wszystkim uczestnikom procesji od najmniejszych do najstarszych. Bóg zapłać!
  6. Dziękuję parafianinowi z Kulikówki, który ufundował piękną monstrancję i przekazał 3 tys. zł. na ten cel.
  7. Dziękuję uczestnikom pielgrzymki do Korycin. Następny wyjazd 19 czerwca do Świętej Lipki i 3 lipca do sanktuarium w Oborach.
  8. Zapraszamy dzieci i młodzież do wypoczynku wakacyjnego organizowanego przez parafię. M.in. na obóz pod namiotami i wyjazd do Warszawy na Parafiadę.