Ogłoszenia – 28 Niedziela Zwykła – 2020-10-11

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 28 Niedziela Zwykła – 2020-10-11

1. W tym tygodniu:
    • 13 października – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego
    • 15 października – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa
    • 16 października – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
    • 17 października – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
  1. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe dla dzieci odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Zachęcamy do udziału.
  1. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  1. W przyszłą niedzielę taca na budowę kościoła.
  1. W dalszym ciągu trwa głosowanie mieszkańców Białegostoku na projekty budżetu obywatelskiego. Zachęcamy do wsparcia projektów zaplanowanych w Starosielcach. Można zagłosować przez internet albo wypełniając kartę zgłoszenia, którą można otrzymać przed kaplicą.
  1. W związku z powtarzającymi się uwagami i prośbami naszych parafian przypominamy, że wszystkich przebywających w naszej świątyni obwiązuje zakrywanie ust i nosa.