Ogłoszenia 28 listopada 2021 I Niedziela Adwentu

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 28 listopada 2021 I Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj o 15:00 spotkanie Czcicieli Miłosierdzia w kościele.

2. Zachęcamy do wzięcia zdrapki adwentowej. Na pokrycie kosztów możemy złożyć dobrowolną ofiarę. Jest też październikowy numer Dróg Miłosierdzia.

3. Za tydzień będziemy rozprowadzali świece Caritas w cenie 10 i 20 zł.

4. Poświęcone opłatki są dostępne po każdej Mszy. Zadbajmy o to, by dotarły do wszystkich – także do naszych sąsiadów, osób starszych, chorych i samotnych, którzy być może nie będą mogli dotrzeć do kościoła. Ofiary jako podziękowanie p. organistce za jej posługę w parafii.

5. 30 listopada św. Andrzeja, 4 grudnia św. Barbary

6. Zapraszamy na RORATY: we środy o 18:00, we czwartki o 6:30 a w soboty o 7:00.

7. I piątek i I sobota Msze św. o 7:00 i 18:00. W I piątek odwiedziny chorych.

8. Harcerzy, ministrantów i scholę zapraszamy na Rajd Mikołajkowy, który odbędzie się w piątek wieczorem i sobotę. Zapisy do środy.

9. Bóg zapłać za ofiary i dary materialne. Czcicielom z Białegostoku i Kozińc dziękujemy za ofiarowanie do kapliczki figury św. Faustyny. Dziękujemy za przygotowanie wystroju adwentowego oraz za prace elektryczne w kościele.

10. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Szacił

Wszystkim życzymy owocnego czasu adwentowego. Szczęść Boże!