Ogłoszenia – 27 Niedziela zwykła – 2022-10-02

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 27 Niedziela zwykła – 2022-10-02

1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:
  • 4 października – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • 5 października – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
  • 7 października – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7.00. Wieczorem Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa zostanie odmówiona wspólnie przed rozpoczęciem Mszy św. o godz. 18.00.
  1. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12.30 zostaną poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej.
  1. Nabożeństwa Różańcowe są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
  1. W przyszłą niedzielę przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.