Ogłoszenia – 26 niedziela zwykła – 2017-10-01

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 26 niedziela zwykła – 2017-10-01

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa po Mszach o godz. 7.00 i 18.00. W piątek wieczorem Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa zostanie odczytana przed rozpoczęciem Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W sobotę, 7 października, włączając się w ogólnopolską inicjatywę „Różaniec do granic” w naszej kaplicy o godz. 14.00 odmówimy cztery części Różańca. Wieczorem Nabożeństwa Różańcowego nie będzie.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie młodzieży klas VI i VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum przygotowujące do sakramentu bierzmowania.
  5. Za tydzień w czasie Mszy św. o godz. 12.30 zostaną poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej.
  6. Nabożeństwa Różańcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy o godz. 9.00. W tym roku o prowadzenie Różańca w poszczególne dni prosimy:
    poniedziałki – Wspólnota Gloriosa Trinita
    wtorki – Apostolstwo Dobrej Śmierci i Wspólnota Modlitewna Matki Bożej Fatimskiej
    środy – Koła Żywego Różańca (w każdą środę inne Koło)
    czwartki – dzieci (nie będzie oddzielnego Nabożeństwa Różańcowego dla dzieci)
    piątki – młodzież przygotowująca się do bierzmowania
    soboty – lektorzy
  7. Od 9 października w naszej parafii rozpocznie się Kurs Alfa dla młodzieży (od gimnazjum wzwyż). Chętnych prosimy, aby zgłaszali się do ks. Adama. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki od 17:00 do 18:30
  8. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na parafialną Caritas.