Ogłoszenia 25 grudnia (Boże Narodzenie)

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 25 grudnia (Boże Narodzenie)

1. Dzisiaj zbiórka na Fundusz Obrony Życia.

2. Jutro I i II dzień świat – porządek niedzielny.

3. 27.XII św. Jana Apostoła – w czasie nabożeństwa odbywa się błogosławieństwo wina.

4. W przyszły piątek nie obowiązuje post.

5. W tym roku kolęda w podobnej formie, jak w roku ubiegłym. Po Nowym Roku chętne rodziny zapraszają kapłana do swego domu. Natomiast w kościele będą odprawiane Msze święte w intencji poszczególnych miejscowości..

6. Dziękujemy za życzliwość i pomoc: parafianom za prace w kościele: sprzątanie i ubieranie choinek i żłóbka, harcerzom i strażakom, scholi i p. organistce. Grupie parafialnej Caritas za pomoc w rozwiezieniu paczek, harcerzom i ministrantom. Dzieci z onkologii dziękują za przekazane słodycze.Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podlaskiego za dofinansowanie paczek dla dzieci potrzebujących.

7. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie harcerzy, którzy roznosili światło betlejemskie. Zebrane fundusze zostaną przekazane na wypoczynek zimowy

.8. Zamierzamy zorganizować festiwal kolęd, Na chętnych czekamy do końca roku.

Na czas świętowania Bożego Narodzenia niech Bóg nam błogosławi!.