Ogłoszenia 24 października30 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 24 października30 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj zbiórka na misje.

2. Harcerze rozprowadzają znicze. Ofiara dobrowolna.

3. Dzisiaj o 12:40 wyjazd do Warszawy do Muzeum Powstania Warszawskiego. Jest kilka wolnych miejsc.

4. Proboszcz w Dobrzyniewie zwraca się z prośbą o pomoc w zbiórce na cmentarzu w Dobrzyniewie.

5. W przyszłą niedzielę Msza o 8:30 za zmarłych z Kozińc, a o 12:00 za zmarłych z Szacił.

6. 28.X. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

7. W tym tygodniu zapraszamy na różaniec szczególnie: poniedziałek: matki, wtorek: ojców, środa: babcie, czwartek: dziadków, piątek: osoby samotne.

8. Wypominki. Wypominki za zmarłych będą odprawiane 1 i 2 listopada. 17:00 wypominki i różaniec 18:00 Msza św. w intencji zmarłych Kartki wypominkowe przy wyjściu z kościoła.

9. Dziękuję za pomoc w pracach budowlanych panom Lutkowi i Ryszardowi. Dziękuje za pomoc w organizacji festynu papieskiego. Także za ofiarowane płody rolne.10. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do rodziny w kol. Kulikówka.

Niech Bóg nam wszystkim błogosławi