Ogłoszenia – 24 Niedziela zwykła – 2021-09-12

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 24 Niedziela zwykła – 2021-09-12

1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:

– 13 września – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

– 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

– 15 września – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

– 16 września – Wspomnienie świętych Korneliusza i Cypriana, męczenników

– 18 września – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

1. Jutro rozpoczynamy w naszej parafii Czterdziestogodzinne Nabożeństwo. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Pomiędzy Mszami adoracja Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa, w środę po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się procesja eucharystyczna.
  1. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się obrzęd poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom klas I. Natomiast po Mszy św. odbędzie się spotkanie z dziećmi klas III i rodzicami w sprawie przygotowań do I Komunii św.
  1. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na Grób Pański w Jerozolimie.
  1. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na budowę kościoła. Przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku.