Ogłoszenia – 24 Niedziela Zwykła – 2020-09-13

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 24 Niedziela Zwykła – 2020-09-13

1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Czterdziestogodzinne Nabożeństwo. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14.00 do 18.00. W poniedziałek i wtorek Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Na zakończenie Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa, we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się procesja eucharystyczna.
  2. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:
    • 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
    • 15 września – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
    • 16 września – Wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana, Męczenników
    • 18 września – Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski
  3. W przyszłą niedzielę, 20 września o godz. 8.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie Msza św. składkowa w intencjach przedstawionych w nowennie.
  4. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnot parafialnych: Oazy – spotkania w każdy piątek o godz. 18.00 i scholi – w każdą niedzielę o godz. 11.30.
  5. Przyjmujemy zapisy chłopców, którzy chcieliby służyć przy Chrystusowym ołtarzu. Pierwsze spotkanie kandydatów na ministrantów i ich rodziców odbędzie się w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30.
  6. W piątek z okazji święta św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży organizowany jest wyjazd do Kopiska. W planie Msza św. i ognisko. Zapisy i szczegóły po Mszy św. w zakrystii u ks. Kamila.
  7. Za tydzień taca przeznaczona na budowę kościoła.
  8. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na Grób Pański w Jerozolimie.
  9. W przyszłą niedzielę przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku.