Ogłoszenia 23 stycznia 3 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 23 stycznia 3 Niedziela zwykła

1. Zbliża się święto Matki Bożej i można już nabyć zdobione gromnice z wosku pszczelego. Cena 4 zł za sztukę.

2. Trwają indywidualne spotkania kolędowe. Można zapraszać księdza do końca karnawału.

3. Ze względu na kwarantannę w szkole ferie dla dzieci zostały przesunięte na termin od 2 do 4 lutego.

4. Dzisiaj dzieci i rodzice wyjeżdżają w góry. Z tego powodu do piątku włącznie nie będzie w kościele nabożeństw. Jednocześnie przypominamy, że wieczorna msza o 18:00 w sobotę jest odprawiana jako niedzielna. Szczególnie zapraszamy tych, którzy nie lubią tłoku.

5. Trwają zapisy na ostatki karnawałowe 19 lutego. Miejsce Biały Dworek. Cena 120 zł od osoby. Zgłoszenia do 2 lutego. Jest obecnie 10 osób a maksymalnie planujemy 50..

6. Dziękuję wszystkim za obecność na Mszach „kolędowych”. Największa frekwencja była w dniu modlitwy mieszkańców Obrubnik.

7. Dziękujemy też za tak liczny udział w przeglądzie kolęd i pastorałek.

8. Dziękuję harcerzom i rodzicom za piękną postawę patriotyczną i wczorajsza obecność na Kopnej Górze w rocznicę Powstania Styczniowego.

Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi!