Ogłoszenia – 23 Niedziela Zwykła – 2020-09-06

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 23 Niedziela Zwykła – 2020-09-06

1. 8 września Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  2. Od dzisiejszej niedzieli wznawiamy Mszę św. dla dzieci o godz. 12.30.
  3. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się obrzęd poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom klas I. Natomiast po Mszy św. odbędzie się spotkanie z dziećmi klas III i rodzicami w sprawie przygotowań do I Komunii św.
  4. Zapraszamy uczniów klasy 6 – 7 – 8 SP i starszych do rozpoczęcia lub kontynuowania przygotowania się do sakramentu bierzmowania. Szczegóły są dostępne na stronie parafialnej. Pierwsze spotkanie za tydzień po Mszy św. o 9.00.
  5. Zapraszamy wszystkich ministrantów (młodszych i starszych i tych którzy zawiesili swoją posługę) na zbiórkę w najbliższy czwartek 10 września o godz. 18.00.
  6. Zapraszamy wszystkich członków Ruchu Światło-Życie i tych, którzy chcą należeć do oazy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w piątek 11 września. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18.00. Więcej informacji u ks. Kamila.
  7. Zapraszamy dzieci i młodzież, którzy chcą wychwalać Pana Boga swoim śpiewem do scholi. Spotkania w każdą niedzielę o godz. 11.30.
  8. W przyszłą niedzielę przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na Grób Pański w Jerozolimie.