Ogłoszenia – 21 niedziela zwykła – 2017-08-27

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 21 niedziela zwykła – 2017-08-27

1. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po mszach o godz. 7.00 i 18.00.

2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy o godz. 9.00 procesja eucharystyczna.

1. Od przyszłej niedzieli wznawiamy mszę św. dla dzieci o godz. 12.30.

2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona w przyszły poniedziałek, 4 września o godz. 18.00.

1. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zwróciło się z prośbą o przekazanie informacji, że od dnia 1 października br. będą obowiązywać nowe zasady przy ustalaniu prawa do świadczeń  z Programu „Rodzina 500+”. Ministerstwo prosi o zapoznanie się z tymi zasadami i o składanie wniosków.