Ogłoszenia – 2 niedziela zwykła – 2021-01-17

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 2 niedziela zwykła – 2021-01-17

1. W poniedziałek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W środę, 20 stycznia o godz. 17.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie Msza św. składkowa w intencjach przedstawionych w nowennie.
  3. W przyszłą niedzielę przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.
  4. W tym tygodniu odbędą się spotkania kolędowe w kaplicy o godz. 18.00 według następującego porządku:
    • poniedziałek ul. Krzywoń i Irlandzka
    • wtorek ul. Węgierska
    • czwartek ul. Litewska, Norweska i blok nr 60
    • piątek Krupnikiulice:Bursztynowa, Chabrowa, Diamentowa, Krokusowa, Makowa, Perłowa, Różana, Szafirowa, Szmaragdowa i Oliszki
    • Po Mszy świętej, która będzie odprawiona w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i bloków, zostanie poświęcona woda, którą należy przynieść we własnych naczyniach. Będą rozdawane teksty obrzędu, który należy przeprowadzić po powrocie do domu. Nasze spotkania będą również okazją do złożenia ofiary na budowę kościoła. Jeśli ktoś życzy sobie, aby ofiarę odnotować w kartotece prosimy o podpisanie koperty.