Ogłoszenia 2 Niedziela Wielkiego Postu – 2017-03-12

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia 2 Niedziela Wielkiego Postu – 2017-03-12

• Zapraszamy do Domowego Kościoła.
  • Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na misje.
  • Jutro wypada czwarta rocznica wyboru papieża Franciszka. Modlimy się za Ojca świętego.
  • W przyszłą niedzielę taca na budowę kościoła i plebanii.
  • Za tydzień do skrzynki modlitewnej będzie można złożyć deklarację przestąpienia do Jerycha modlitewnego z naszej parafii. Deklaracje można wziąć dziś po każdej Mszy św.
  • W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:
    Drogi Krzyżowe – piątki o godz. 17.15
    Drogi Krzyżowe dla dzieci – czwartki o godz. 16.30
    Gorzkie Żale – środy i soboty po mszy o godz. 18.00 oraz niedziele po mszy o godz. 9.00
    Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  • Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 2, 3 i 4 kwietnia.
  • W czasie Wielkiego Postu w dni powszednie oprócz piątków, o godz. 17.00 będzie wystawiany Najświętszy Sakrament. Natomiast w piątki wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie trwało od wieczornej mszy św. do godz. 20.00. W tym czasie będzie można również skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Spotkanie kandydatów do ministrantów od 1 kl. SP w sobotę o 9:00.