Ogłoszenia – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2022-01-02

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2022-01-02

1. 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. tak jak w niedziele. Pierwsza Msza św. z Uroczystości zostanie odprawiona w środę o godz. 18.00. Taca przeznaczona na misje. Jest to również pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pana Jezusa i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
  4. Serdecznie zapraszamy członków wszystkich grup naszej parafii na Dzień Wspólnoty w sobotę, 8 stycznia o godz. 16.00.