Ogłoszenia – 2 Niedziela Adwentu – 2020-12-06

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 2 Niedziela Adwentu – 2020-12-06

1. 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Jest to Dzień Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy w ciągu dnia przed Najświętszym Sakramentem. O godz. 12.00 grupy modlitewne zapraszają do wspólnej modlitwy w czasie Godziny Łaski. Przypominamy również, że przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 18.00 w naszej kaplicy jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Rekolekcje Adwentowe w tym roku rozpoczną się wyjątkowo w 4 Niedzielę Adwentu, a odwiedziny chorych odbędą się w środę 23 grudnia.
  3. Zapraszamy wszystkich serdecznie na wieczór uwielbienia, który będzie miał miejsce w piątek 11 grudnia po Mszy Świętej o godz. 18.00 w naszej kaplicy. Transmisja na facebooku parafialnym i stronie parafialnej.
  4. Opłatki będą rozprowadzane od przyszłej niedzieli. Jeżeli ktoś chce nabyć je wcześniej, może to uczynić w zakrystii, a w ciągu tygodnia również w kancelarii. Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na budowę kościoła.
  5. Dzisiaj przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
  6. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary na budowę kościoła i aktualne potrzeby parafii.