Ogłoszenia 19.06 12 Niedziela Zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 19.06 12 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj zbiórka funduszy na ułożenie nowej kostki wokół kościoła. Dziękujemy parafiance z Kozińc za ofiarę 500 zł, oraz rodzinom z Kulikówki za ofiary 1500 i 1200 zł.

2. Dzisiaj po Mszy o 12:00 zapraszamy na festyn integracyjny. Będą potrawy regionalne i inne atrakcje.

3. Jutro o 19:00 spotkanie chętnych do pomocy przy festynie odpustowym. Zachęcamy poszczególne miejscowości do upieczenia ciast i pomoc.

4. Zapraszamy na procesję w Oktawie Bożego Ciała. We czwartek zakończenie. Błogosławieństwo dzieci oraz ziół i kwiatów. Jednocześnie jest to Msza na zakończenie roku szkolnego.

5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje post.

6. Mamy szafarza Eucharystii. Od dzisiaj p. Jacek może udzielać komunii św. i odwiedzać chorych w parafii.

7. Dziękuję za udział w pielgrzymce do Studzienicznej.

8. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Obrubnik.

9. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu uroczystości Bożego Ciała.

10. 40 godzinne nabożeństwo w sobotę Msze o 9:00, 16:30 i 18:00. W niedzielę za tydzień odpust. Msza dla dzieci o 10:30. Głowna Msza odpustowa z procesja o 12:00 a po niej Festyn Medyczny przy świetlicy w Kozińcach. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia chętnych do badań USG.

Niech Bóg nam błogosławi!