Ogłoszenia 18 lipca 16 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 18 lipca 16 Niedziela zwykła

1. Papież Franciszek mianował nowego arcybiskupa – został nim Józef Guzdek.
  2. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć swojski smalec przygotowany przez KGW z Obrubnik.
  3. Zbliża się dzień św. Krzysztofa – patrona kierowców. Dzisiaj i za tydzień błogosławimy pojazdy. Przy okazji każdy dostanie specjalny zapach ze świętym patronem i modlitwą.
  4. Jutro Msza św. rano, w pozostałe dni wieczorem.
  5. W najbliższa sobotę 24 lipca całodzienny wyjazd młodzieży w ramach projektu na wycieczkę szlakiem krzyży. Trwają zapisy.
  6. Zapisujemy się na wypoczynek letni w terminie 29 lipiec-2 sierpień. Karty do odebrania w parafii.
  7. Dziękuję za świadectwo wiary pielgrzymom, którzy wczoraj modlili się w Rajgrodzie. Dziękuje również młodzieży, która reprezentowała gminę na Parafiadzie w Warszawie zdobywając medale i wyróżnienia.
  8. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła, za troskę o kwiaty. Dziękuje też ekipie z Kozińc za pomoc w budowie wiaty.

Niech Bóg nam wszystkim błogosławi