Ogłoszenia – 17 Niedziela Zwykła – 2020-07-26

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 17 Niedziela Zwykła – 2020-07-26

1. 29 lipca – Wspomnienie św. Marty
  2. 31 lipca – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
  3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9.00 procesja eucharystyczna.

W tym roku z racji na stan pandemii koronawirusa 28. Ekumeniczna Piesza Pielgrzymka z Białegostoku do Wilna w tradycyjnej formie się nie odbędzie. Przez teren wileńszczyzny od granicy białorusko-litewskiej wyruszą tylko kapłani i klerycy wraz z obsługą pielgrzymki. Wszystkich pielgrzymów zachęcamy do duchowego pielgrzymowania. Szczegóły na stronie internetowej pielgrzymki wilenska.bialystok.pl. Dnia 24 sierpnia br. organizowany jest wyjazd autokarowy z Białegostoku do Wilna, aby powitać pielgrzymów. Będzie też możliwość uczestnictwa w Mszy św. o godz. 16:00 w Ostrej Bramie. Wszelkie szczegóły i zapisy na wyjazd tylko i wyłącznie drogą mailową lub pod numerem telefonu +48 579 553 753.