Ogłoszenia 16 stycznia 2 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 16 stycznia 2 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj po Mszy o 12:00 spotkanie dzieci i rodziców przed I komunią.

2. Dzisiaj w świetlicy w Kozińcach przegląd kolęd i pastorałek. Zapraszamy na godz. 15:00.

3. W tym tygodniu Msze kolędowe: 17 stycznia o 18:00 za mieszkańców Szacił, 19 stycznia o 18:00 za Obrubniki a 21 stycznia za Kulikówkę. Można będzie otrzymać wodę święconą.

4. Trwają spotkania indywidualne. Dotychczas kapłana przyjęło: 16 rodzin w Kozińcach, 11 w Obrubnikach, 8 w Zalesiu, 4 w Kulikówce i 3 w Szaciłach.

5. Planujemy organizację ferii zimowych dla młodzieży. Chętni mogą zgłaszać się do proboszcza. Koszt 50 zł. Mamy zamiar zorganizować wyjazd w góry dla dzieci i rodziców udzielających się w parafii.

6. Jest pomysł, aby parafia zorganizowała ostatki karnawałowe. Proponowany termin to 19 lutego. Miejsce Biały Dworek. Cena 120 zł od osoby. Prosimy o zgłoszenia do 2 lutego.

7. W tym tygodniu Dzień Babci i Dziadka (21 i 22 stycznia).

8. Dziękuje za życzliwe przyjęcie w czasie kolędy. Dziękuje również za ofiarowane datki na rzecz parafii. M.in. jedna z rodzin ofiarowała 1500 zł. Bóg zapłać. Dziękuję również za modlitwę i obecność w rocznicę urodzin

Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi!