Ogłoszenia 14.08 20 Niedziela Zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 14.08 20 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka podpisów w sprawie ochrony chrześcijan. Zbiórka na radio diecezjalne.

2. Dzisiaj o godz. 18:00 zapraszamy na rekonstrukcję historyczną. Będą efekty specjalne, pokaz umundurowania. Gościnnie wystąpi także proboszcz. Początek o godz. 18:00.

3. Zachęcamy do oddawania deklaracji do Rycerstwa Niepokalanej.

4. Dzisiaj kończą się doroczne rekolekcje o tematyce trzeźwościowej. Dziękujemy o. Dawidowi za obecność i świadectwo wiary.

5. Dziękujemy wczorajszym pielgrzymom za udział.

6. Dziękuję rodzinie Hrubczyńskich i Trykozko za pomoc w koszeniu trawy wokół kościoła.

7. Dziękuję za ofiarowane kwiaty i płody rolne do dekoracji kościelnej.

8. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kozińc.

9. Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek niedzielny. Błogosławieństwo ziół i kwiatów.

10. W związku z wyjazdem pielgrzymów do Medjugorie Msze święte w tygodniu będą odprawiane o godz. 19:00. W przyszłą sobotę Mszy o 18:00 nie będzie.

Niech Bóg nam błogosławi!