Ogłoszenia – 13 Niedziela zwykła – 2021-06-27

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 13 Niedziela zwykła – 2021-06-27

1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:
    • 28 czerwca – Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    • 29 czerwca – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
    • 3 lipca – Święto św. Tomasza, Apostoła
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo Godziny Świętej.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9.00 procesja eucharystyczna.
  5. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz.12.30.
  6. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna od godz. 17.00 do 17.45.
  7. W lipcu i sierpniu Najświętszy Sakrament będzie wystawiany do adoracji od poniedziałku do piątku od godz. 17.00.
  8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy ks. Wojciecha Szubzdę, który pochodzi z naszej diecezji, a obecnie pełni posługę w Kazachstanie. Ks. Wojciech podzieli się z nami swoimi doświadczeniami z pracy misyjnej. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na wsparcie jego dalszej posługi