Ogłoszenia 13 czerwca 11 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 13 czerwca 11 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj wspieramy Polaków na Litwie i Białorusi. Pod koniec czerwca planujemy kolejny transport darów: żywności i ubrań.
  2. We środę dodatkowa Msza św. o godz. 7:00, a we czwartek o godz. 18:00 Msza św. w int. mieszkańców Kulikówki.
  3. Wyjazd na pielgrzymkę do Świętej lipki w sobotę o 8:30. Trwają zapisy na wyjazd do sanktuarium w Oborach 3 lipca.
  4. 16 osób młodzieży zapisało się do projektu „Ocalić od zapomnienia” – szlakiem podlaskich krzyży. Będzie on realizowany w czerwcu i lipcu. Zapraszamy kolejne.
  5. Zapraszamy dzieci i młodzież do wypoczynku wakacyjnego w Warszawie i nad jez. Rajgrodzkim.
  6. 27 czerwca przeżywać będziemy odpust parafialny. W związku z tym planujemy organizację festynu z loteria fantową. Zachęcamy parafin do ofiarowania fantów na ten cel a osoby zainteresowane pomocą zapraszamy w poniedziałek o 19:00 do świetlicy na spotkanie organizacyjne.
  7. Dziękuję serdecznie p. Michałowi z Obrubnik za wczorajsza pracę w kościele a parafiance również z Obrubnik za ofiarę 1500 zł na remont kościoła. Dziękuje również za liczna obecność w czasie oktawy Bożego Ciała.
  8. Jest nowy numer „Dróg Miłosierdzia” z płytą o wizycie papieża Jana Pawła w Białymstoku.