Ogłoszenia 12.06 Trójcy Świętej

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 12.06 Trójcy Świętej

1. Zbiórka na KUL.

2. Dzisiaj zakończenie okresu wielkanocnego i spowiedzi.

3. Jutro św. Antoniego z Padwy

4. We czwartek Boże Ciało. Msze św. o 8:30, 10:30 Msza z procesja i 18:00. Zapraszamy. W tym roku procesja w wersji dłuższej. Prosimy o przygotowanie ołtarzy.

5. Zapraszamy do Białej Procesji i udziału w oktawie.

6. Za tydzień po Mszy parafia organizuje festyn intyegracyjny. Zapraszamy po Mszy o 12:00.

7. W następną sobotę 18 czerwca zapraszamy na pielgrzymkę do Studzienicznej. W planie także rejs po jeziorze i obiad. Cena 110 zł.

8. Dziękuję za pomoc w koszeniu trawy oraz wczorajszych pracach przy budowie placu. Dziękuje ofiarodawcy z Obrubnik oraz kilkunastu osobo, które pomagały od wczesnych godzin porannych.

9. Dziekuję p. Fryderykowi i Jedrzejowi z Kulikówki za pomoc w zakupie kostki brukowej.

10. Dziękuje pielgrzymom z Medjugorie i rodzinie z Kozińc, która ofiarowała pomoc w budowie kaplicy Matki Bożej przed kościołem.

11. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kozińc.

12. Zbliżają się wakacje. Dzieci i młodzież zapraszamy w lipcu na Parafiadę, a w sierpniu na obóz organizowany przez parafię. Szczegóły za tydzień.

13. Za tydzień będziemy prosili o wsparcie, gdyż planowana jest wymiana starych płyt chodnikowych wokół kościoła na polbruk.

Na rozpoczynający sie tydzień niech Bóg błogosławi!