Ogłoszenia – 11 Niedziela zwykła – 2021-06-13

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 11 Niedziela zwykła – 2021-06-13

1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:

– 14 czerwca – Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

– 17 czerwca – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielewskiego, zakonnika

1. W najbliższą sobotę, 19 czerwca, w czasie Mszy św. o godz. 18.00 Ks. Biskup Henryk Ciereszko udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.
  1. W przyszłą niedzielę o godz. 8.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie Msza św. składkowa w intencjach przedstawionych w nowennie.
  1. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na dofinansowanie wyjazdu dzieci i młodzieży z naszej parafii na oazy wakacyjne. Można również nabyć torbę na zakupy zaprojektowaną przez naszą oazę i przygotowaną specjalnie na dzisiejszą kwestę.
  1. W przyszłą niedzielę taca na budowę kościoła. Przed kaplicą będą zbierane ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku.