Ogłoszenia 11 lipca 15 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 11 lipca 15 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj wspieramy dalsze remonty. M.in. zakup okien. Koszt malowania dachu wyniósł prawie 9 tys.
  2. Wczoraj młodzież wyjechała na Parafiadę do Warszawy. Ja dołączę dzisiaj. W związku z tym we środę nie będzie Mszy św., w pozostałe dni będą księża goście.
  3. W sobotę o 8:30 wyjazd na pielgrzymkę do Rajgrodu. Miejsc już nie ma. Kolejna pielgrzymka w sierpniu do Kalisza, Lichenia i Torunia.
  4. 24 lipca całodzienny wyjazd młodzieży w ramach projektu na wycieczkę szlakiem krzyży. Wyjazd jest bezpłatny z posiłkiem.
  5. Zachęcamy do udziału w wypoczynku letnim w terminie 29 lipiec-2 sierpień. Dzięki dofinansowaniu z Gminy mogliśmy obniżyć koszt do 150 zł. Karty do odebrania w parafii.
  6. W ramach kolejnego projektu zamierzamy postawić wiatę. Materiał już mamy, poszukujemy osoby, które pomogłyby w jej budowie – oczywiście odpłatnie.
  7. Zbliża się dzień św. Krzysztofa – patrona kierowców. W związku z tym święcenie pojazdów odbędzie się 18 i 25 lipca po każdej Mszy św.
  8. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła. M.in. rodzina z Kozińc przekazała 1500 zł..

Niech Bóg nam wszystkim błogosławi