Ogłoszenia 10 października 28 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 10 października 28 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj Dzień Papieski. Przed kościołem można złożyć ofiarę na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży. Za tydzień od 13:00 do 15:00 przy świetlicy w Kozińcach Dzień Papieski przygotowany przez OSP w Kozińcach i grupę nieformalną. Zapraszamy wszystkich od najmłodszych do najstarszych.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w niedziele po Mszy o 10:30 a w tygodniu o 17:30. W tym tygodniu zapraszam szczególnie: poniedziałek: Ministrantów i członków procesji, wtorek: Radę Parafialną i dzieci przygotowujące się do I komunii, środa: harcerzy, czwartek: czcicieli Bożego Miłosierdzia Caritas, piątek: scholę i kandydatów do bierzmowania, sobota: KŻR.

3. Za tydzień o godz. 12:00 Msza z udziałem strażaków i harcerzy oraz dzieci i rodziców przygotowujących się do I komunii św.

4. Trwają prace remontowe w zakrystii i przy obróbkach na dachu. Zachęcamy osoby do pomocy, które chciałyby położyć płytki w zakrystii.

5. Zakończył się kurs komputerowy dla dorosłych.. Uczestnikom gratulujemy.

6. Dziękuję uczestnikom wczorajszej pielgrzymki do Kodnia. Dziękuję za wystrój kwiatowy oraz dzisiejsze zaproszenie do rodziny w Szaciłach.

Niech Bóg nam wszystkim błogosławi