Ogłoszenia – 10 Niedziela zwykła – 2021-06-06

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 10 Niedziela zwykła – 2021-06-06

1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:

– 8 czerwca – Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

– 11 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

– 12 czerwca – Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

1. W najbliższy czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00 błogosławieństwo kwiatów i ziół oraz błogosławieństwo dzieci.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania.
  1. Dzisiaj przed kaplicą wolontariusze zbierają ofiary do puszek na pomoc dla Mikołaja Karelusa. Mikołaj ma 2 latka i cierpi na SMA. Jest to choroba, która powoduje zanik mięśni. Nieleczona prowadzi do śmierci. Najlepszym sposobem do walki z nią jest terapia genowa, której koszt to ponad 9 milionów zł. Rodzice z całego serca proszą o modlitwę i wsparcie zbiórki na zakup leku dla ich jedynego synka.