Ogłoszenia 1 stycznia Matki Bożej Rodzicielki

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 1 stycznia Matki Bożej Rodzicielki

1. Za odmówienie lub odśpiewanie hymnu do Ducha Świętego można otrzymać odpust zupełny. Dzisiaj Msza św. o 17:00.

2. Kolęda rozpocznie się we wtorek. Odwiedziny od 16:30 w dni powszednie a w soboty od 10:00. W tym tygodniu Msze św. we środę i czwartek o 16:00. Grafik kolędowy w gablocie i na stronie internetowej.

3. 6 stycznia Trzech Króli.- porządek niedzielny Tradycyjnie święcimy kredę i kadzidło oraz można otrzymać nalepki na drzwi.

4. O godz. 13:00 rozpocznie się orszak Trzech Króli w Kopisku. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież z parafii. Organizatorzy proszą także nasza parafię o upieczenie ciast.

5. 6 stycznia przypada I piątek miesiąca, w związku z tym będziemy odwiedzać chorych między Mszami razem z szafarzem.

6. W piątek nie obowiązuje post.

7. Dziękuje darczyńcom, którzy ofiarowali dary na rzecz Polaków na Wileńszczyźnie.

8. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kozińc.

Na czas świętowania niech Bóg nam błogosławi!