Ogłoszenia 1 sierpnia 18 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 1 sierpnia 18 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj zbiórka na KUL

2. Dzisiaj można uzyskać odpust porcjunkuli.

3. Jutro ok. godz.14:00 dzieci i młodzież wracają z obozu.

4. 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. I piątek miesiąca. Msze o 7:00 i 18:00. W I sobotę różaniec KŻR o 17:30.

5. Za tydzień zapraszamy na rekonstrukcję historyczna „Akcji Burza”. Początek o godz. 18:00 przy drodze za kościołem.

6. 13-15 sierpnia w naszej parafii rekolekcje trzeźwościowe. Prowadzi o, Mariusz z Zakroczymia.

7. Jest kilka wolnych miejsc na wyjazd do miejsc objawień Matki Bożej w Medjugorie (Bośnia i Hercegowina).

8. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła. Parafianin z Kulikówki przekazał 5 tys. zł a rodzina z Obrubnik 1 tys. zł. W tym czasie wydaliśmy 23 tys. zł.

9. Dziękujemy Gminie i Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podlaskiego za pomoc w organizacji wypoczynku i rekonstrukcji historycznej.

10. Jest nowy numer Głosu Dobrzyniewa

Niech Bóg nam wszystkim błogosławi