Ogłoszenia – 1 niedziela Wielkiego Postu – 2018-02-18

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 1 niedziela Wielkiego Postu – 2018-02-18

1. Przed kaplicą są rozdawane skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Rezygnując w Wielkim Poście z jakiejś przyjemności możemy składać do nich zaoszczędzone pieniądze, które zostaną przeznaczone na Caritas.
  2. W przyszłą niedzielę będą zbierane przed kaplicą ofiary do puszek na misje.
  3. Przypominamy, że w czasie Wielkiego Postu w dni powszednie oprócz piątków, w godzinach od 15.00 do 18.00 jest wystawiany Najświętszy Sakrament. Adorację rozpoczynamy od wspólnego odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego.
    Natomiast w piątki wystawienie trwa od wieczornej mszy św. do godz. 20.00. W tym czasie jest też możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.
  4. Droga krzyżowa w piątki dla dzieci o 16:30, a dla dorosłych o 17:15.
  5. Nieszpory we środę po Mszy wieczornej, w niedzielę po Mszy o 9:00.
  6. Godzinki ku czci NMP w niedzielę o 8:30.