Ogłoszenia – 1 Niedziela Adwentu – 2021-11-28

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 1 Niedziela Adwentu – 2021-11-28

1. W tym tygodniu:
  • 30 listopada – Święto św. Andrzeja, Apostoła
  1. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Godziny Świętej.
  2. W pierwszy piątek miesiąca Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 7.00. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Msze św. roratne będą odprawiane w środy o godz. 18.00 i w soboty o godz. 7.00. Zachęcamy, aby na roraty przynosić lampiony lub świece. Będą się one paliły przez całą Mszę św., warto więc je zabezpieczyć przed kapaniem.
  6. Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach 10, 11 i 12 grudnia.
  7. Przypominamy, że w naszej parafii pierwsza Msza św. każdej niedzieli jest sprawowana w sobotę o godz. 18.00. Do uczestnictwa w tej Mszy św. zachęcamy zwłaszcza tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą przyjść na Mszę św. w niedzielę.
  8. Opłatki będą rozprowadzane od przyszłej niedzieli. Jeżeli są komuś potrzebne już teraz, prosimy przyjść do zakrystii.
  9. W przyszłą przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na Kościół na Wschodzie.