Ogłoszenia 1 Niedziela Adwentu – 2016-11-27

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia 1 Niedziela Adwentu – 2016-11-27

* 30 listopada obchodzimy święto św. Andrzeja Apostoła.

* W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po mszach o godz. 7.00 i 18.00.

* Msze św. roratnie będą odprawiane w soboty i niedziele o godz. 7.00 oraz w czwartki o godz. 18.00. W czwartki na msze roratnie wszyscy przynosimy lampiony lub świece. Będą się one paliły przez całą mszę św., warto więc zabezpieczyć je przed kapaniem. W sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież z wykonanymi przez siebie lampionami. Za najładniejsze lampiony są przewidziane nagrody.

* W Adwencie w każdy piątek po wieczornej mszy św. do godz. 20.00 będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu oraz skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

* Przypominamy, że kaplica parafialna jest otwarta od porannej Mszy Św. do wieczornej. Najświętszy Sakrament jest wystawiany codziennie od poniedziałku do piątku o 17:00.

* Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach 9, 10 i 11 grudnia.

* Opłatki będą rozprowadzane od przyszłej niedzieli. Jeżeli są komuś potrzebne już teraz, prosimy przyjść do zakrystii.

* Przed kaplicą można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

* Wizytę duszpasterską rozpoczynamy 2 stycznia. Porządek kolędy znajduje się w gablocie przed kaplicą oraz na stronie internetowej naszej parafii.