Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 21 kwiecień 2019

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 21 kwiecień 2019

Cytat tygodnia:
Chrystus zwycięża zło i śmierć! To radosne orędzie rozbrzmiewa w tych dniach w sercu Kościoła. Zwyciężywszy śmierć, Chrystus obdarza nieskończonym życiem tych, którzy Go przyjmują i wierzą w Niego. Jego śmierć i zmartwychwstanie stanowią zatem fundament wiary Kościoła.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 21 kwiecień 2019

• Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez osiem dni (oktawa), gorąco zachęcamy do udziału we mszy świętej w poszczególne dni.
  • Jutro poniedziałek Wielkanocny, msze święte tak jak w niedzielę: 8:00,10:00,12:00 i 18:00
  • Bardzo dziękujemy za włączenie się celebracje Triduum Paschalnego; Straży Pożarnej, Ministrantom, Harcerzom, Chórowi Parafialnemu, tym wszystkim, którzy ofiarowali swoją pomoc, aby nasze świętowanie Zmartwychwstania Pańskiego było ku chwale Boga a dla nas owocne. Serdeczne Bóg zapłać.