Niedziela Zesłania Ducha Świętego 4.06.2017

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – Niedziela Zesłania Ducha Świętego 4.06.2017

W dzisiejszą niedzielę Zesłania Ducha Świętego, za odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu Przyjdź, można uzyskać odpust zupełny.

Jutro II Dzień Zielonych Świąt . Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 18.00 .

W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie czasu spowiedzi i komunii św. wielkanocnej. O godz. 17.00 w kościele dzień skupienia dla nowożeńców .

8 czerwca – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

10 czerwca – wspomnienie bł. Bogumiła Biskupa.

Dzisiaj obchodzimy kolejny Dzień Dziękczynienia. Przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie – Wilanowie.

Została już założona księga intencyjna na 2018 rok. Już od poniedziałku można zapisywać Msze św. na Nowy Rok.

Stowarzyszenie Królowej Rodzin i Pokoju zaprasza na pielgrzymkę samolotem do Medjugorje w dniach 21-28 .06. Koszt   2200 zł. Informacje w zakrystii.