NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 9 stycznia 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 9 stycznia 2022r.

1/ Dziś Niedziela Chrztu Pana Jezusa i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. W tradycji kościoła polskiego żłóbek pozostaje do 2 lutego.
2/ Spotkanie formacyjne rodziców i dzieci z klas III przed Pierwszą Komunią Świętą dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
3/ Dziękuję za sprzątnięcie kościoła paniom z KŻR pw. św. Małgorzat. Zapraszam do sprzątania w najbliższą sobotę.
4/ Projekcja filmu pt. „Nędzarz i madame”, odbędzie w Kinie Helios (Galeria Alfa), 16 stycznia 2022r. o godz. 16.00. Warunek to odpowiednia ilość osób. Cena biletu 20.zł. Zapisać się można telefonicznie u p. Agnieszki Dołkin. Tel. 509942703. Zachęcam do obejrzenia tego filmu, który ukazuje niepowtarzalne losy Adama Chmielowskiego (przyszłego św. Brata Alberta).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW ULIC I MIEJSCOWOŚCI NASZEJ PARAFII NA WSPÓLNE SPOTKANIE Z OKAZJI KOLĘDY 2022 roku
MSZE ŚWIETE W INTENCJI RODZIN BĘDĄ ODPRAWIONE W NASZYM KOŚCIELE W POSZCZEGÓLNYCH DNIACH O GODZ. 18.00
10 stycznia ul. Lodowa i Szronowa
11 stycznia ul. Rzędziana, ul. Arktyczna