Niedziela Chrztu Pańskiego 12 styczeń 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Niedziela Chrztu Pańskiego 12 styczeń 2020

Cytat tygodnia:
Kiedy Kościół chrzci, Chrystus chrzci, kiedy Kościół rozgrzesza, Chrystus rozgrzesza, kiedy Kościół sprawuje Eucharystię, Chrystus ją sprawuje. Wszystkie sakramenty są działaniem Chrystusa, działaniem Boga w Chrystusie. Naprawdę trudno mówić o milczeniu Boga. Można tylko mówić o woli zagłuszania głosu Boga.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego 12 styczeń 2020

• Dzisiejszym świętem Chrztu Pańskiego kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie dekoracja świąteczna w naszym kościele pozostanie do 2 lutego.
  • W środę, 15 stycznia przypada uroczystość św. Arnolda Janssena, założyciela Zgromadzenia Słowa Bożego, SVD. Bardzo serdecznie zapraszamy na świętowanie w naszym kościele parafialnym:
    17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencjach misyjnych Kościoła.
    18:00 Uroczysta msza święta pod przewodnictwem ks. Biskupa Henryka Ciereszko.