Niedziela Chrztu Pańskiego 10 styczeń 2021

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Niedziela Chrztu Pańskiego 10 styczeń 2021

Cytat tygodnia:
Kiedy Kościół chrzci, Chrystus chrzci, kiedy Kościół rozgrzesza, Chrystus rozgrzesza, kiedy Kościół sprawuje Eucharystię, Chrystus ją sprawuje. Wszystkie sakramenty są działaniem Chrystusa, działaniem Boga w Chrystusie. Naprawdę trudno mówić o milczeniu Boga. Można tylko mówić o woli zagłuszania głosu Boga.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego 10 styczeń 2021

• Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się okres Narodzenia Pańskiego w Kościele. Rozpoczynamy Okres Zwykły, cykl czytań niedzielnych Rok B, cykl czytań w dni powszednie I
  • 15 stycznia przypada liturgiczne wspomnienie św. Arnolda Janssena, założyciela Zgromadzenia Słowa Bożego, Księży Werbistów. Zapraszamy na uroczystą mszę świętą o 18:00, tu w naszym kościele.