Lectio Divina – Rekolekcje katechetów w Hermanówce

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Lectio Divina – Rekolekcje katechetów w Hermanówce

W dniach 10-12 listopada 2017 w Hermanówce odbędą się rekolekcje katechetów poświęcone Lectio Divina. Lectio Divina (pobożne, duchowe czytanie Słowa Bożego) to jedna z najstarszych praktyk, pochodząca jeszcze z czasów Ojców Pustyni. Jeżeli chcesz głębiej spotkać się ze Słowem Bożym i pozwolić, aby Ono przeniknęło całe Twoje życie, a przy tym odejść od gwaru życia i zakosztować radości bycia we wspólnocie, to przyjedź na rekolekcje do Hermanówki. Rekolekcje poprowadzi Ksiądz Profesor Radosław Kimsza, duszpasterz i specjalista w zakresie teologii życia duchowego. Rozpoczęcie: piątek, godz. 17.00. Zakończenie: niedziela, godz. 12.00. Koszt: 150 zł z noclegiem i wyżywieniem (bez obiadu w niedzielę) + 20 zł (w przypadku wypożyczenia bielizny pościelowej). Zapisy w Wydziale Katechetycznym.