KŻR Jasna Góra 2062017

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – KŻR Jasna Góra 2062017

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w piątej ogólnopolskiej pielgrzymce członków Żywego Różańca na Jasną Górę
w dniach 2-3 czerwca 2017 (piątek-sobota).

Organizatorem autokarowej pielgrzymki członków Żywego Różańca na Jasną Górę z Archidiecezji Białostockiej jest Ks. Prałat Henryk Żukowski -proboszcz parafii katedralnej.

Osoby chętne prosimy o zapisywanie się na listę, która jest dostępna w naszej zakrystii, podając swoje dane:Imię, Nazwisko, Adres zamieszkania, Pesel oraz nr telefonu kontaktowego.

Lista do zapisywania się będzie udostępniona do piątku 19 maja.

Koszt pielgrzymki: 130 złotych- w tej kwocie zapewniony jest koszt przejazdu, noclegu i ubezpieczenia ( opłatę za pielgrzymkę należy uiszczać przy zapisywaniu się).

W sprawie pielgrzymki można też kontaktować się z zelatorką Żywego Różańca naszej parafii Panią Marią pod nr telefonu: 600 553 224.