Kulig i pożegnanie karnawału (zabawa)

Informacja pobrana z dojlidyparafia.pl – Kulig i pożegnanie karnawału (zabawa)

Proponujemy wspólne spędzenie czasu, odpoczynek i wspólną zabawę w cichym i przytulnym miejscu z dala od zgiełku codzienności. Uraczymy się świeżym powietrzem, domowym jedzeniem, zupełnie takim samym, jak u babci na wsi i innymi atrakcjami...

Serdecznie zapraszamy na kulig i karnawałową zabawę          w „Chacie pod strzechą” w gospodarstwie „STAJNIA” w Sowlanach 19 lutego 2017 roku (15.00 – ?)

W programie: przejazd autokarem (kościół – Sowlany – kościół), kulig z postojem w lesie, ognisko, zabawa w wiejskiej izbie z kominkiem.

Menu: prowiant na ognisko, (a następnie w sali) zupa, drugie danie, babka ziemniaczana, pierogi, deski wędlin, smalec, ogórki, szarlotka, kawa, herbata, napoje.

Zapisy do środy (15 lutego) po Mszach św. w zakrystii!