Konkurs na komiks

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Konkurs na komiks

Archidiecezja Białostocka zaprasza dzieci, młodzież, rodziny, parafie, wspólnoty, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe do udziału w konkursie na komiks opowiadający o osobie, życiu i działalności bł. ks. Michała Sopoćki – Patrona Miasta Białegostoku pod hasłem „błogosławiony Michał Sopoćko przesłanie dla młodych”.
Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć komiks opowiadający o osobie, życiu bądź działalności bł. ks. Michała Sopoćki – Patrona Białegostoku, który rozsławia Miasto na całym świecie oraz dostarczyć go Organizatorowi. Przyjmowane są zgłoszenia indywidualne i zespołowe. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Dni Patronalnych Miasta Białegostoku, we wrześniu 2019 r. Regulamin: kliknij i pobierz. Plakat: kliknij i pobierz.