Konferencja "Człowiek – między Bogiem a zwierzęciem"

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Konferencja „Człowiek – między Bogiem a zwierzęciem”

Drodzy Katecheci,

w październiku 2022 roku zapraszamy do udziału w spotkaniach w ramach 40. Dni Kultury Chrześcijańskiej w Białymstoku. Wszystkie spotkania są otwarte dla zainteresowanych.

Szczegółowy program na stronie głównego organizatora – Klubu Inteligencji Katolickiej. Kliknij i zobacz.

W szczególny sposób zapraszamy na konferencję „Człowiek – między Bogiem a zwierzęciem” z udziałem ks. prof. dr. hab. Waldemara Chrostowskiego, ks. dr. Jacka Prusaka SJ, dr. Łukasza Lamży, red. Bronisława Wildsteina. Panel dyskusyjny poprowadzi red. Dorota Łosiewicz.

Konferencja odbędzie się w sobotę 15 października 2022 roku o godz. 10.00 w Auli św. Kazimierza w budynku Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku, ul. Warszawska 46.