Komunikat o kwarantannie

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – Komunikat o kwarantannie

Drodzy Parafianie. W dniu wczorajszym (26.10. – poniedziałek) w godzinach wieczornych po zasłabnięciu, do szpitala trafił ks. Henryk Abramowicz. Obecnie przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii i potrzebuje naszej modlitwy. Mimo, że nie wykazywał żadnych objawów, okazało się, że jest zakażony koronawirusem.

W związku z tym, w duchu odpowiedzialności za nas wszystkich zostały wdrożone procedury przygotowane na taką sytuacje. Wszyscy księża naszej parafii muszą odbyć kwarantannę.

W związku z powyższym zostaje odwołana codzienna Msza św. o godz. 6:30. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00 będą sprawowali kapłani spoza naszej parafii.

Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zostaje czasowo zawieszona. Odnośnie porządku Mszy Świętych w niedzielę, oraz wspominkowej modlitwy za zmarłych podamy informacje w najbliższym czasie.

Zamówione intencje zgodnie z wolą ofiarodawcy, będą odprawiane przez księży z naszej parafii w prywatnej kaplicy domu parafialnego.

Kancelaria Parafialna do dnia 4 listopada będzie zamknięta. W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: +48 85 654 73 70, komórkowy 608 859 638 bądź mailowy pod adres: kancelaria@krolowarodzin.pl Prosimy o przyjęcie powyższych informacji ze zrozumieniem. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, chcielibyśmy być blisko Was i z Wami, dlatego z trudem przyjmujemy zaistniałą sytuację.

Otaczamy Was modlitwą i o modlitwę prosimy.

Wasi księża