KLUB SENIORA – SPOTKANIE OPŁATKOWE

Informacja pobrana z bialystok.caritas.pl – KLUB SENIORA – SPOTKANIE OPŁATKOWE

„…Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem

Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze…”

Minął kolejny rok i kolejne wspólne spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora przy parafii  Św. Kazimierza  Caritas  Archidiecezji Białostockiej. Przy śpiewaniu kolęd i pięknie zastawionym stole  wszyscy uczestnicy Wigilii dzielili się opłatkiem i życzyli sobie radosnych Świąt  Bożego  Narodzenia.

Tu nie jest się samotnym,  proponowane zajęcia w Klubie Seniora, dbają zarówno o stronę emocjonalną,  jak i duchową.  Klub prowadzi takie zajęcia jak : ergoterapię, gimnastykę, taniec, zajęcia edukacyjne (historię, spotkania z przewodnikiem, pierwszą pomoc, prelekcje na temat zdrowego żywienia, florystykę, prelekcje na temat poprawy jakości  życia osób starszych). Dodatkowo w ramach projektu Klub Dobry Czas odbywają się zajęcia: kulinarne, krawieckie, rzeźbiarskie i  malarskie. Obecnie w zajęciach systematycznie uczestniczy ok. 30 seniorów. Liczba miejsc jest nieograniczona, dlatego zainteresowani mogą dołączyć w dowolnym momencie. Zajęcia odbywają się przy ulicy Leszczynowej od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 18.00. Zapraszamy serdecznie!