KAMCH w Rochu

Informacja pobrana z chcejezusa – KAMCH w Rochu

Za nami wspaniały weekend Bożego działania, gdzie 50 osób uczestniczyło w kursie Animacji Modlitwy Charyzmatycznej przy parafii św. Rocha w Białymstoku.
Przez ten czas byliśmy jeszcze głębiej wprowadzani w modlitwę osobistą i wspólnotową przeżywaną w wymiarze Pięćdziesiątnicy.
Chwała Panu za ten czas i za to, co czynił w naszych sercach!

Oto kilka świadectw z kursu:

Na tym kursie Pan dał mi odwagę do głośnego czytania Słowa Bożego, otwarcia się na innych ludzi, uważnego słuchania ich. Pokazał mi, że sama nie dam rady w rozwoju duchowym i wspólnota jest najlepszą drogą. Pan dał mi odwagę.
Chwała Ci Panie!
Maria, 55 lat

Pan na tym kursie przybliżył jeszcze raz do Siebie. Pokazał mi jak ważna jest Eucharystia. Pokazał, że trzeba kochać całym sobą i że Pan jest najważniejszy.
Alicja, lat 62

W trakcie KAMCH Jezus, przez słowa naprawdę mądrych ludzi pokazał mi znów, jakby na nowo, czym jest modlitwa i jak wiele jest jej rodzajów. Czym jest adoracja i jak różnorodnie może przebiegać. Sprawił, że nabrałam odwagi do mówienia co mi w sercu gra. Przyszłam na ten kurs z wieloma pytaniami. Nie dostałam gotowców, ale spotkałam osoby, którym mogłam je zadać i usłyszeć satysfakcjonujące odpowiedzi.
Magda, 29 lat

Na tym kursie Jezus zaprosił mnie do większego otwarcia się na Jego miłość, otwarcia swego serca szeroko na Jego prowadzenie, świadczenia o Nim wśród moich znajomych, podjęcia decyzji do posługi we wspólnocie.
Aldona, lat 70

Na kursie KAMCH Jezus otworzył moje serce, otworzył uszy na modlitwę. Na kursie Jezus przytulił mnie do siebie i rozpostarł tarczę nade mną. Podarował mi swoje Słowo, Słowo Boże jako wytyczne mojego życia. Oddaję Panu chwałę, cześć i uwielbienie. Jezus jest źródłem mojej radości nie z tego świata. Teraz już wiem, że nie chcę już żyć inaczej. Tylko z Chrystusem. Pragnę być Jego narzędziem.
Aneta, 40 lat

Na tym kursie uświadomiłam sobie, nauczyłam się jak powinna wyglądać moja modlitwa do Boga, moja adoracja, moje uwielbienie Go. Nie ja się liczę, nie mam adorować siebie, moje prośby, problemy a tylko Jego. To On jest największy, jest w centrum, jest Królem!
Alina, lat 61

Na tym kursie Jezus pokazał mi jak ważne jest codzienne czytanie i rozważanie Pisma Świętego. Ile można zrozumieć z modlitwy z Psalmów. Jak można uwielbiać Boga w milczeniu. Dziękuję Ci, Panie.
Iwona, 48 lat

Na tym kursie Pan pokazał mi, że posiadając nawet jeden talent mogę Mu pięknie służyć. Umocnił i dał odwagę bym mogła mówić o Nim innym. Z Nim mogę iść do innych, bo w Nim moja siła.
Basia, 58 lat

Jezus na tym kursie pokazał mi, że to ON ma być zawsze w centrum, że to On jest najważniejszy. Jego mam słuchać, Jego uwielbiać, tylko z Jego zdaniem liczyć się.
Dziękuję Ci Jezu!
Helena, 57 lat

Na tym kursie Bóg odmienił moje życie, podniósł mnie do rangi księżniczki, mogę chodzić z podniesioną głową, a nie stać za filarem jak miało to miejsce dotychczas. Jezus jest moim Królem.
Renata, lat 50

Pan Jezus na tym kursie otworzył moje serce na miłość i wiarę. Na to jak można pięknie do Niego modlić się, jak można być dobrym dla innych, jak można pięknie przeżywać Eucharystię.
Bogusia, lat 60

Jezus na kursie modlitwy charyzmatycznej otworzył mnie na drugiego człowieka. Przybliżył mnie do Siebie i pokazał, że umiem i chce modlić się modlitwą uwielbienia, że bez końca mogę i co najważniejsze chcę Mu za wszystko dziękować. Zaprasza mnie na szczyt modlitwy charyzmatycznej, którym jest Msza Święta.
Beata, 50 lat