Jubileusz 15-lecia Parafii

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – Jubileusz 15-lecia Parafii

Obchody 15-lecia parafii
pw. Wszystkich Świętych w Białymstoku

W sobotę 29 sierpnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. rozpoczynająca obchody jubileuszowe 15-lecia istnienia naszej parafii. Odbędzie się również wieczór uwielbienia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.  Adoracja potrwa do godz. 21.00 i zakończy się apelem jasnogórskim.

W niedziele 30 sierpnia. główna Msza św. jubileuszowa z poświęceniem dzwonnicy, dzwonów, figur:  Pana Jezusa, apostołów Piotra i Pawła  i figury św. Michała Archanioła (która zostanie umieszczona w grocie), zostanie odprawiona o godz. 11.30 pod przewodnictwem ks. abp. Tadeusza Wojdy, metropolity białostockiego. Tego dnia również rozpoczynamy 40–godz. nabożeństwo w naszej parafii, które potrwa do wtorku, a poprowadzi ks. Andrzej Mikucki, dyrektor Caritas łomżyńskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. Głowna Msza św. będzie transmitowana na nowo powstałym kanale Yotube naszej parafii.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i dzielenia się radością wypływającą z tak dostojnego jubileuszu :)!

Artykuł Jubileusz 15-lecia Parafii pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.